H İ Z M E T L E R İ M İ Z

PROMOSYON ÜRÜNLER

Reklam ihtiyacını karşılamanın bir diğer yolu ise, size özel hazırlanan promosyon ürünlerini dağıtmaktır. Promosyon ürünleri marka bilinilirliğini artırıp ve kalıcı reklam sağladığından, özellikle yeni yıl dönemlerinde çok tercih edilen bir tanıtım çeşididir. Promosyon ve eşantiyon ürünleri ile akılda kalıcı çözümler üretilebildiği gibi ürünü her an kullanan müşteri ile de bağ kurulması da sağlanır.

GRAFiK TASARIM

Tüm kurumsal websitesi tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarından sonra dilerseniz grafik tasarım hizmetimizle dijital dünyadaki bilinirliğinizi arttırabilir ve kendinize iyi bir yer edinebilirsiniz. Sosyal medya görselleribanner tasarımları ve firmanızın tüm grafik işleri için grafik tasarım hizmetleri sunuyoruz.

WEB TASARIM

Big Tanıtım olarak geliştirdiğimiz tüm web tasarım ve yazılım çalışmalarımızda mobil uyumluluğa özen gösteriyoruz. Responsive tasarım olarak bilinen uygulamayla web siteniz masaüstü cihazlarda farklı, mobil cihazlarda farklı olarak küçük ekrana uyumlu bir şekilde görüntülenmektedir. Böylece kullanıcı deneyimi öncelikli tutularak, sitenizi gezen kullanıcıların aradığı bilgilere rahatlıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA YÖNETiMi

Sosyal medya, günümüzde en büyük gücü elinde barındırıyor. Bununla birlikte burada da firmalar arasında bir rekabet söz konusu… Bu nedenle birçok firma, sosyal medya hesaplarını kendileri yönetmek yerine bu alanda hizmet veren profesyonellerden yardım alarak daha etkili ve güçlü bir hesaba sahip olmayı, hedef kitlenin dikkatini daha kolay ve kısa sürede çekmeyi başarıyor.

Start typing and press Enter to search

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Shopping Cart